01 / 01
+90 (216) 370 26 52

Kurumsal

Hakkımızda.

Mega Mekanik anahtar teslim mekanik tesisat taahhüt ve mühendislik şirketidir.

İlk yurt dışı projesini 2012‘ de Duhok, Irak’ da tamamlamıştır. 2018’ de TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer alan Birleşmiş Milletler Teknoloji Bankası’ nın mühendislik hizmetlerini üstlenmiştir.

Mega Mekanik; yenilikçi, çözüm odaklı, gelişen teknolojiyi esas alarak bu doğrultuda müşterilerine hizmet verir.

Alanında tecrübeli ve uzman ekibi ile birlikte bu güne kadar yurt içi ve yurt dışında birçok projenin taahhüt ve mühendislik işlerini başarıyla tamamlamıştır. Yıllar içerisinde edindiği bilgi, tecrübe ve tasarımlarına uyguladığı mühendislikle projelere uygun ekonomik ve özgün çözümler üretir.

Misyon.

Ekonomik, doğru ve kaliteli, temel değerlerimiz ışığında çözüm odaklı mühendislik ve taahhüt hizmetlerini üstlenmekteyiz.

Vizyon.

Kendi yöntemlerini sürekli iyileştiren ve geliştiren, her zaman mükemmele erişme gayreti içerisinde olup yurt içi ve yurt dışında sektörün öncülüğünü yapan şirket haline erişmek.

Faaliyet Alanları

TAAHHÜT

Konut, ticari binalar, fabrika, endüstriyel alanlar, hastaneler, fabrikalar ve alışveriş merkezlerinin komple mekanik tesisat uygulaması.

MÜHENDİSLİK

Mekanik sistemler proje tasarımlarında gelişen teknolojiyi takip ederek kaliteli, özgün ve ekonomik sistemler üretir ve geliştirir.

DANIŞMANLIK

Özgün mühendislik çözümleri sayesinde en uygun ilk yatırım maliyetleri ile kurulan sistemler, yine en uygun işletme masrafları ile çalıştırır.

İletişim Formu

iletişim
+90 (216) 370 26 52
+90 (546) 603 40 50
[email protected]
Bağdat Cad. Kunuri Sok. No:3/5
34843, Maltepe/İstanbul
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
© Mega Mekanik 2019. Tüm hakları saklıdır.